Menu
Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

5c14a21acb4a7-2911

Orientační ceny  v sekci  dodatkové služby - produkty.


Zabýváme se prodejem, montáží a servisem bezpečnostních alarmů, mezi které patří například gsm alarmy, domácí alarmy a další alarmové systémy.  Kvalitní alarm je základem každého bezpečnostního systému. Jedná se o zařízení, které slouží k ochraně osob a majetku.

Alarm je instalován za účelem detekce přítomnosti narušení objektu či jiného hlídaného prostoru a následné optické či akustické signalizace. Při neoprávněném vstupu do objektu alarm reaguje vyvoláním poplachu.

GSM alarmy obsahují vestavěný modul, sloužící ke komunikaci s vaším mobilním telefonem. Do centrální jednotky GSM zařízení stačí vložit SIM kartu do alarmu a zařízení může zasílat informace o dění v objektu na váš mobilní telefon pomocí SMS nebo volání.

Jak alarmové systémy fungují?

Alarm se skládá z hlásičů (senzorů) vysílajících signály do ústředny zabezpečovacích systémů. Alarm s pohybovým čidlem detekuje narušení hlídaného prostoru, může se jednat například o pohyb, únik vody, násilné otevření dveří, požár, hluk či otřesy. Ústředna elektronických zabezpečovacích systémů na základě těchto signálů vyhlásí poplach. Odborná instalace a montáž alarmu pomáhá eliminovat nežádoucí falešné poplachy, včetně poplachů způsobených domácími zvířaty.

Jak funguje detektor pohybu a detektor kouře?

Detektor pohybu patří mezi nejefektivnější způsob ochrany vaší domácnosti či firmy. Nejčastěji používaná jsou pohybová čidla (jinak také pohybové alarmy) nebo pohybová čidla s alarmem. Detektory pohybu se snadno instalují a jednoduše ovládají. Fungují na baterie, tudíž není třeba instalovat rozvody a kabeláže. Jakmile pohybové čidlo zachytí pohyb, spustí se alarm.

Pohybové detektory lze použít pro zabezpečení menších objektů, skladů, chatek, garáží či vstupu do objektu. Upozorní vás na každý neoprávněný pohyb.

Detektor kouře je založen na detekci látek, které jsou tvořeny spalováním. Kvalitní požární čidlo, zabudované v detektoru kouře, disponuje několika stupni upozornění a rozezná „kouř z kamen“ od nebezpečí požáru či jiného nebezpečného kouře. Díky vícenásobnému optickému měření pak detektor kouře poplach vyhodnotí a v případě nebezpečí spustí požární signalizaci, nejčastěji houkání.

Moderní detektory kouře mají také zabudované teplotní senzory, protože nejen pouze kouř může znamenat nebezpečí. Detektory kouře jsou vhodné jak do domácností, ale také do firem, obchodů či škol. Pracují, i když jste zrovna na dovolené nebo mimo daný objekt, a na vzniklý požár, či jiné nebezpečí, vás upozorní i prostřednictvím telefonu.

 

Proč si pořídit domácí alarm?

Nutnost ochrany zdraví, majetku i důležitých dat se v současné době neustále zvyšuje. Alarmy by proto měly být standardním zařízením jak v bytech, tak i ve firmách a dalších objektech. Vstupní náklady na instalaci alarmů se stanou výhodnou investicí s velmi rychlou návratností.

Zabezpečení pomocí alarmů je vhodné jako komplexní řešení pro ochranu velkých objektů, ale stejně tak je lze využít pro domácí alarmy, či řešení v podobě bezpečnostního alarmu na dveře nebo okenního alarmu. Velmi oblíbené jsou alarmy s pohybovým čidlem či alarmy na dálkové ovládání. Domácí zabezpečovací alarmy již navíc lze dnes sledovat online prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

Uvažujete o ochraně vašeho zdraví a majetku pomocí alarmu? Podívejte se na náš e-shop s alarmovými systémy, kde naleznete řešení na míru vašemu objektu i vašim požadavkům.